Matematyka

Przygotowanie do egzaminu 8 klasisty

Matematyka jest jednym z obowiązkowych przedmiotów zdawanych na EGZAMINIE 8 KLASISTY. Kurs przygotowujący do zdania egzaminu oparty jest o aktualne podręczniki opracowane na podstawie wytycznych MEN oraz szereg materiałów dodatkowych specjalnie przygotowanych przez naszych nauczycieli pod kątem egzaminu.

W trakcie kursu przeprowadzamy egzamin próbny, podczas którego nasi Kursanci mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Kursanci  intensywnie ćwiczą wszystkie zagadnienia oraz opracowują testy z poprzednich lat.

Na tym kursie:

30 zajęć 60 -minutowych ( 1 raz w tygodniu). Zajęcia prowadzone są w grupach 4-10 osób.

Zajęcia odbywają sie stacjonarnie lub on line.

Przygotowanie do Matury

Matematyka jest jednym z obowiązkowych przedmiotów zdawanych na EGZAMINIE MATURALNYM. Kurs przygotowujący do zdania egzaminu oparty jest o aktualne podręczniki opracowane na podstawie wytycznych MEN oraz szereg materiałów dodatkowych specjalnie przygotowanych przez naszych nauczycieli pod kątem MATURY.

W trakcie kursu przeprowadzamy mature próbną, podczas której nasi Kursanci mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Kursanci  intensywnie ćwiczą wszystkie zagadnienia oraz opracowują testy z poprzednich lat.Kurs do matury z matematyki przygotowuje do egzaminu na obydwu poziomach: podstawowym i rozszerzonym.

Na tym kursie:

30 zajęć 60 -minutowych ( 1 raz w tygodniu). Zajęcia prowadzone są w grupach 4-10 osób.

Zajęcia odbywają sie stacjonarnie lub on line.

Lekcje Indywidualne

Profesjonalna i świadczona na najwyższym poziomie pomoc uczniom mającym stałe lub przejściowe problemy z matematyką.

Efekty zajęć to:

Kursy indywidualne odbywają się stacjonarnie w  naszych szkołach lub on line. Częstotliwość ustalana  indywidualnie z Kursantem.