Obozy letnie

Wyjątkowe wyjazdy dla dzieci od 7 do 15 lat

Wakacje to wyjątkowy czas, w którym możemy zabrać młodych ludzi w niezwykłą podróż, gdzie mogą rozwijać swoje pasje, poznawać nowe miejsca i nawiązywać nowe przyjaźnie. Wyjątkowe połączenie przygody, zabawy, aktywności fizycznej, kreatywności artystycznej oraz duża dawka angielskiego sprawia, ze każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

W każdym roku nasza oferta obozowa jest inna, oryginalna i przygotowana z myślą o stałych bywalcach, których chcemy co roku zaskoczyć nową atrakcją czy wyzwaniem. Wykorzystujemy w pełni potencjał miejsca, w którym odbywa się nasz obóz. Organizujemy wycieczki, podczas których staramy się zapoznać obozowiczów z kulturą i tradycjami danego regionu, a z drugiej zabawić ich i pozwolić im na pełen relaks. Stałymi elementami naszych obozów są już gry terenowe, nocne podchody, maratony filmowe, kino plenerowe, ogniska, imprezy na świeżym powietrzu, warsztaty artystyczne, turnieje sportowe i wiele innych.

Elementy języka angielskiego towarzyszą nam przez cały czas obozu. Gry, zabawy i konkursy językowe przygotowane są z myślą o potrzebie ruchu wśród najmłodszych obozowiczów oraz użyciu języka obcego w praktyce, tak ważnej dla starszych uczestników.

W skład kadry obozowej wchodzą pracownicy naszej szkoły, z którymi jeździmy od lat. Stawiamy na doświadczone i wykwalifikowane osoby, które doskonale znają realia obozowe. Ich kompetencje potwierdzone są certyfikatami kursów i specjalistycznych szkoleń. W naszych szeregach znajdziecie Państwo lektorów, psychologa i pedagoga.

Ośrodki wypoczynkowe, do których jeździmy, zawsze są przez nas wcześniej sprawdzone. Wybieramy ośrodki z basenami, które gwarantują nam opiekę ratownika oraz całodobową opiekę pielęgniarską. Dbamy o komfort naszych obozowiczów, dlatego wybrane ośrodki(?)